Mobil Sağlık Tarama Aracı

Is Sagligi ve Guvenligi ,Is Guvenligi Uzmani ,Isg Uzmani , Osgb , Ortak Sağlık Güvenlik Hizmetleri

RSS 2.0

Mobil sağlık tarama aracımız mevcuttur

iş güvenliği uzmanı
iş güvenliği uzmanı

iş güvenliği uzmanı, mobil sağlık tarama aracı

6331 ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ,

2011 yılından beri ağır sanayi işletmelerine , işyerleri Tehlike Sınıfılarına göre ,Çok tehlikeli sınıf ,Tehlikeli iş yeri sınıfı, Az tehlikeli iş yeri,iş güvenliği danışmanlığı yapmaktayız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından görevlendirilmek üzere  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Şirketimiz Kurulmak üzeredir. Kurulum çalışmalarımıza başladığımız  günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir. Türkiye’nin sınıf atlaması, göz yaşlarının üretim ürünlerine ortak olmasını istemeyiz, o sebeple ” İş Sağlığı Ve Güvenliği ” bir kültür haline getirilmesi tek umudumuzdur. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak ,iş yeri hekimi hizmeti, İş sağlığı elamları , iş güvenlik uzmnaları (iş  Güvenliği Uzmanı ) ,iş sağlığı temel eğitim hizmetleri, işe giriş sağlık raporları, ( kan testi, göz testi, akciğer testi, solunum testi, gürültü testi, toz testi vs) gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Türkiye’de şuanda 700′den fazla OSGB var. Bizim amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmek.

6331 OSGB olarak şuanda 100′den fazla şirkete RİSK ANALİZİ ,İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ,İŞ YERİ HEKİMİ SAĞLIK TARAMASI ve  devamlı olarak iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti veriyoruz. Bu sayıya her ay ortalama 5 yeni şirket ekleniyor. Bu ay itibariyle çalıştığımız diğer firmaların ve kişilerin bizi referans göstermesiyle  bize ulaşan ve birlikte çalışmaya başladığımız şirket sayısı, bize Google ,yandex, yahoo,aramaları ve benzeri kanallar üzerinden ulaşan şirket sayısını geçti. Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgemizi almaya ramak kaldı.

Özden OSGB’nin bu günlere gelmesinde en büyük destekçileri biz daha küçücük bir şirketken bize güvenerek binlerce kişinin çalıştığı kurumsal şirketlerini bize emanet eden müşterilerimiz. Umarız beklentilerinize her zaman şimdi olandan daha da iyi cevap verebiliyor oluruz.

 

Mobil sağlık tarama aracımız mevcuttur

Hrun Buyuk

5443238746

harun@isguvenlikuzmani.info

 

OSGB, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, İş Güvenliği, İş Güvenliği Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanlığı, İş Sağlığı, İş Hekimi, İş Güvenliği Danışmanı

admin

3 Responses to “Mobil sağlık tarama aracımız mevcuttur”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>